Posted on Dodaj komentarz

Jakie etui na karty dla mężczyzny?

Niektóre osoby decydują się na portfel oraz etui na karty. Takie rozwiązanie powoduje, że w razie zagubienia jednego z przedmiotów, nie tracimy razem pieniędzy i np. kart bankomatowych. Etui na karty kupują również osoby, które chcą mieć wszystko posegregowane i umieszczone w odpowiednim miejscu. Istotny jest bowiem porządek w dokumentach. Sam wygląd etui jest istotny, powinien przede wszystkim podobać się samemu posiadaczowi, mieć odpowiedni kształt i kolorystykę. Najlepiej by był wykonany z trwałego materiału, który zapewni ochronę kartom oraz dokumentom.

Męskie etui

Wśród męskich propozycji etui na karty kredytowe należy wymienić wersje skórzane, sa one całkowicie gładkie lub posiadają np. delikatny motyw wytłaczany na powierzchni, bardzo ładnie się to prezentuje i dodaje smaku. Niektóre przybierają formę  otwieranego portfela, w którym są same przegródki na karty. Oczywiście do takiego modelu można dokupić etui na długopisy, dokumenty czy klucze. Skórzane etui ma w sobie wiele klasyki i smaku. Niewątpliwie takie akcesoria wpłyną pozytywnie na wizerunek każdego eleganckiego mężczyzny. Galanteria skórzana w klasycznym wydaniu jest zawsze modna. Bardzo ciekawą propozycją jest aluminiowe etui na karty pokryte skórą w ciemnym kolorze. Może ono posłużyć również jako wizytownik.

Co każdy elegancki mężczyzna powinien posiadać?

Bardzo przydatnym przedmiotem może okazać się skórzana teczka na dokumenty. Niewątpliwie jest to bardzo przydatny i użyteczny model torby, a zarazem stanowi elegancką wizytówkę każdego pracownika. Wiele z proponowanych aktówek posiada kilka kieszonek przeznaczonych na dokumenty, długopisy. Niektóre z nich wyposażone są w miejsce na skoroszyty, a nawet laptopa. Takie rozplanowanie zawartości jest wielkim udogodnieniem i pozwala zachować porządek w niezbędnych rzeczach.

Galanteria skórzana jest ceniona i chętnie wybierana za względu na jakość oraz prezencję. Oczywiście można zakupić modele z Eko skóry, jednak naturalna skóra jest bezkonkurencyjna. Skórzane teczki i aktówki są produktami pasującymi do oficjalnego stylu. Idealnie pasują na spotkania z kontrahentami, na konferencje i szkolenia.

Wizytowniki  oraz różne rodzaje etui jako przydatne gadżety

Wizytownik jest bardzo praktycznym przedmiotem, który powinien zagościć na każdym biurku. Dzięki niemu można skompletować wszystkie adresy oraz wizytówki i zaprowadzić w nich porządek. Niektóre z nich umieszczone są na stojaku, inne w specjalnym pojemniku z przegródkami. Możliwości i form jest wiele. Istotne jest to by uzyskać ład i harmonię w dokumentach. Dodaje również profesjonalizmu miejscu pracy, co istotne jest przede wszystkim dla potencjalnych klientów.

Wśród etui należy również wymienić modele na klucze. Jest to ciekawa propozycja dzięki której wszystkie klucze będziemy mieć w jednym miejscu i łatwo będzie je znaleźć w torebce. Jest to bardzo przydatny gadżet. Może mieć różne wielkości, od małych form, po większe posiadające dodatkowe kieszenie np. na karty bankomatowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *